راهنمای سفارش ترجمه

گروه ترجمه برتا همواره سعی داشته است تا شرایطی را فراهم کند که کاربر بتواند به سادگی اقدام به ثبت سفارش ،تایید فاکتور ، پرداخت آنلاین پیش پرداخت و مابفی هزینه ترجمه ، و دانلود پروژه اقدام نماید.

 

راهنماس ثبت سفارش ترجمه آنلاین

مرحله اول – ثبت سفارش ( و یا قیمت گیری رایگان )

از طریق صفحه ثبت سفارش جدید ، مشخصات خود را تکمیل می کنید.دقت داشته باشید که شماره موبایل و ایمیل را با دقت وارد کنید ، زیرا که برای اطلاع رسانی و مراحل بعدی نیاز هستند.

مرحله دوم – برآورد هزینه و زمان تحویل و صدور فاکتور

پس از این که شما سفارشتون رو ثبت کردید ، با بررسی مترجمان ما هزینه ترجمه و زمان تحویل کار از طریق صدور فاکتور به ایمیل شما اعلام می شود.همچنین به محض صدور فاکتور پیامکی برای اطلاع رسانی شما نیز ارسال می شود ( ولی در صورت مشکلات احتمالی سامانه پیامکی طرف قرارداد شما ایمیل تان را چک بفرمایید ) .

مرحله سوم – تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت

بعد از این که فاکتور خود را دیدید و محتویات فاکتور را مطالعه کردید ، در صورت موافقت از هزینه و زمان درج شده در فاکتور ، از طریق لینک درج شده در فاکتور به صفحه پرداخت اینترنتی ( توسط کلیه کارت های شتاب قابل پرداخت می باشد ) منتقل خواهید شد.مبلغ پیش پرداخت ۷۰ درصد هزینه کل ترجمه می باشد. لطفا توجه بفرمایید که مبالغ کمتر از ۵۰ هزار تومان به صورت کامل پرداخت می شوند.

در صورت نداشتن رمز دوم کارت ، امکان کارت به کارت کردن مبلغ و یا واریز به حساب بانکی موجود می باشد که شماره کارت ها و شماره حساب در زیر لینک پرداخت اینترنتی در فاکتور درج شده است.

مرحله چهارم – ترجمه پروژه

در این مرحله، فایل جهت ترجمه به مترجمی ارسال می شود که در این زمینه دارای تخصص و تبحر می باشد.

مرحله پنجم – تسویه حساب و دریافت پروژه

در زمان تعیین شده مقدار باقی مانده از هزینه ترجمه رو داخل سایت پرداخت می فرمایید و فایل تایپ شده ترجمه خودتان را دانلود می کنید.تمامی ترجمه ها تا ۷۲ ساعت دارای ضمانت هستند.

صفحه مترجمین و درباره گروه ترجمه
ایمیل گروه ترجمه : bertatranslate@gmail.com
تماس بگیرید
051-35098246
09151033776
پیامک بدید : 50002040805540